GÜNCEL HABERLER > TV.Dünyasından haberler

YouTube den haber.

(1/1)

dursun55:
YouTube İngiltere, Fransa ve Almanya'da 30 yeni kanal başlattı

YouTube küresel kanal girişiminin bir genişlemenin bir parçası olarak İngiltere, Fransa ve Almanya genelinde 30 yeni orijinal kanal başlattı duyurdu.

YouTube ağında İngiltere'den Orijinal kanalları otomotiv kanalı Hızlı, Zodiak Aktif ve Bullseye, Gravity Road All3Media ve Fashtag gelen güzellik kanalları Dailymix, Taban 79 ve Hat Trick komedi kanalı Bad Teeth, Dünya'nın üzerinde eğlence kanalı arasından Komik & Furious dahil BBC Worldwide, gıda kanal Jamie Oliver Ltd ve freshone, All3Media, müzik kanalı Mixmag TV haber kanalları Eurnonews Bilgi ve ITN Productions 'Truthloader ve spor kanalları Copa90 ve Futbol ve Akış gelen Günlük sağlık kanalı Vücut Talk Jamie Oliver Gıda Kanalı.

Önümüzdeki kanalları BBC Worldwide ve 360 ​​Productions James May ile Konu Science Channel içerir.

Fransa'da YouTube'un eklemeler komedi kanalları Kabo Productions FFSK, HuHa ve Black Dynamite Studio Bagel içerir. Eğlence kanalları Çok Troisième Oeil gelen İzle içerir, bu Hava Productions / Banijay Group on Air Endemol ve Taratata arasından Big bulunuyor. YouTube ayrıca Feminin Grubu ve Diyelim gelen Troisième Oeil arasından Cook pişirme kanalları Marmiton ekledi, Legardère'sine Aktif, haber kanalı Euronews Bilgi ve spor kanalı X-Treme Video sağlık kanalı Doctissimo Oyna.

Wiedemann & Berg Televizyon, sağlık kanalı Mutlu ile Ötesi Endemol adlı Kısa Film kanalı ve Video ve spor All About adlı Fit: Yeni Alman kanalları otomotiv kanalı Motorvision, İlk Entertainment komedi kanalı Onkel Berni, IDG Almanya ve Short Cuts adlı eğlence kanalları High5 dahil Mutant Boylarından Kemiksiz kanalı.

FremantleMedia arada MIPCOM TV pazarı Almanya'da iki yeni YouTube kanallarına duyurdu. FremantleMedia Alman üretim kolu, UFA, kentsel bir yaşam kanalı ve çevrimiçi video platformu için bir suç kanalı oluşturabilir. Kentsel yaşam kanalı, Heartbeat Berlin, yaşam merkezli ve teamWorx ve Grundy Light Entertainment tarafından desteklenen de içerik üretecek UFA Lab buluş, edilecektir. Kristian Costa-Zahn, UFA Lab oluşturma başkanı, yaratıcı yapımcı olarak hareket edecektir. Suç kanal Tetik, UFA Lab ve UFA Fernsehproduktion arasında bir işbirliği olduğunu. Jörg Winger, SOKO Leipzig yapımcı, kanal başkanlık edecek.

Dört milyar saat YouTube içerik ayda izlerken 800 milyon kullanıcı ile YouTube, bir milyon hit bir hafta boyunca şimdi ortalama onun ilk 25 kanal, göre.

FremantleMedia bu yılın başlarında 18 bölgede yer alan 90 platformu üzerinde çalışır kanal sayısını alarak, YouTube'da Toplu Pet ve THNKR başlattı. alıntı.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git