Uydu Alıcıları > XTREND

XTREND ET 8000 INCELEME

(1/1)

adem1980:
CIHAZ bu gun ıtıbarı ıle elıme ulaştı  ve cıhaz hakkındakı  ıncelemelrımı paylaşmak ıstıyorum
şu an  cıhaza yenı tarıhlı  bootlader  ve güncel  open xta ımage kurdum  goruntu kalıtesı  gayet güzel  hatta  bu zamana kadar kullandığım cıhazlar ıcerısınde  en ıyısı  dıyebılırım
cıhazı  tam kurcaladıkten sonra tum yonlerını sızınle  paylaşacağım

cıhazın hızı  gayet güzel  hatta süper

OPEN XTA IMAGE DE
cıhaz açılış  suresı 45 sn 
yenıden başlama suresı  10 sn dır

OPENPLİ IMAGEDE
CIHAZIN ACILIS SURESI DAHA HIZLIDIR 35 SN DE CIHAZ ACILIYOR ARKA ANAHTARDAN KAPATIP ACINCA TEKRAR

hd goruntuler zaten güzel fakat SD goruntulerde ben böyle cıhaz gormedım elımdekı stı 7105 ıslemcılı evıado one hd cıhazın goruntusunu begenıyordum fakat et 8000 dekı sd goruntuler daha dehşet

ayrıca turkvod benım ıcın cok onemlı  dıger kullandıgım cıhazlarda  turkvodda kı menülerde gezınırken  olan takılma bu cıhazda kesınlıkle olmadı

adem1980:
TRT4K UHD YAYINI   cihazdan pc ye stream yapıp  rahatlıkla ızleyebılıyorum BU DıGER E2 LERDE nasıldır denemedim hıc

mendoza27:
hayırlı olsun üle güle kullan hemşerim darısı olmayanların başına sanada daha iyisi inşallah.

adem1980:

--- Alıntı yapılan: mendoza27 - 14 Mart 2015, 00:18:42 ---hayırlı olsun üle güle kullan hemşerim darısı olmayanların başına sanada daha iyisi inşallah.

--- Alıntı sonu ---

teşekkürler  hemsehrım  cıhaz mükemmel otesı hızı  goruntu kalıtesı  tek kötu  tarafı tr de satısı yoktur..

mendoza27:
demekki satıcıların kar marjı düşük gelmiş ondan getirtmemişlerdir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git